w

Pracownik szyty na miarę

Jak w 5 minut poznać czy zatrudnić tego pracownika?

REKRUTACJA-Pracownik-szyty-na-miare_LOW_300pxNapisałem poradnik i nagrałem szkolenie z doświadczenia które pomaga innym pracodawcom zatrudniać właściwych pracowników. Swoja premierę miał 14 lipca 2014 roku.

Dla tych którzy lubią oszczędzać na wszystkim polecam e-booka. Ci natomiast którzy swoją wiedzę chcą uzupełnić o video-szkolenie, czyli lubią zobaczyć osobę która opowiada oraz usłyszeć więcej niż tylko to co mówi e-book zapraszam do zakupu w promocyjnej cenie Video-szkolenia. Oczywiście gratisowo dostajesz tez e-booka.

 

 

Dobry Pracownik to nie przypadek – to WYBÓR

 

Dzięki błędom i porażkom, dziś mogę pisać te słowo z pełną odpowiedzialnością, że może nie zawsze uda się idealnie trafić z wyborem dobrego pracownika… ale bardzo szybko mogę określić że to na pewno nie ta osoba.

To niesamowita oszczędność. Im szybciej zrozumiesz że to nie ta osoba, tym łatwiej będzie ci po prostu z niej zrezygnować. A powiedzenie pracownikowi że go zwalniasz – nie jest łatwe i proste, zwłaszcza po dłuższym czasie.

Chyba że jesteś takim twardzielem po którym to spływa jak po kaczce lub masz osobę która to robi za ciebie.

Rekrutacja. pracownik szyty na miarę, E-book
cena: 29zł

lub

video szkolenie + E-book

149zł

REKRUTACJA-Pracownik-szyty-na-miare_LOW_300px


Szukasz dobrego pracownika, który:

  • Jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu
  • który będzie właściwy do zadań które chcesz mu przydzielić?
  • który ma naturalne zdolności do przydzielanych mu prac?

 

To marzenie a zazwyczaj rzeczywistość zazwyczaj wygląda tak:

Zatrudniona została osoba. Bardzo sympatyczna, miła z wyglądu, mająca sympatyczne budzące zaufanie spojrzenie . Tylko że w kontakcie z klientami trudno było jej wybiec poza nauczony schemat postępowania. A bycie kreatywnym w kontakcie klientami jest ważne. Umieć zareagować na nietypowe sytuacja jakie przynoszą ze sobą osoby. Pracownik robił daną czynność, która została zlecona, ale…niewiele ponadto. Jeżeli prowadzisz sklep to wiesz że zawsze jest coś do zrobienia – kurz zalegający na półkach, wyczyszczenie podłogi, metkowanie towaru, zapoznanie się z cechami nowych produktów…Trzeba było pokazać – zrób to i to, często powtarzać żeby osoba szukała sobie roboty w sklepie, bo zawsze jest coś do zrobienia. Mimo licznych rozmów, osoba jak zaczarowana zawsze pozostawała niezmienną. Zadziwiające.

Albo przykład z branży zoologicznej

Karmy dla zwierząt sprzedajemy nie z worków ale ze specjalnych szklanych boksów. Jak wiesz trzeba w takim wypadku uważać na to żeby karma zbytnio się nie zeschła (więc trzeba wsypać ilość odpowiednią do sprzedaży) i żeby nie dostały się mole ani inne szkodniki które źle wpływają na jakość karmy i wizerunek firmy. Każdy pracownik miał za zadanie codzienne sprawdzanie czy nie pojawiają się te niechciane robale. Dziwnym trafem jeden z pracowników zawsze potrafił znaleźć np. zalegające się mole, a inny pracownik mimo wykonywaniu tych samych czynności – prawie nigdy nie znajdował.

 

Takich historii znam bardzo wiele. W każdej z nich dało się zauważyć że osoby bardzo się od siebie różnią w postrzeganiu tej samej rzeczywistości. Co więcej niektórzy po prostu nie mogli się nauczyć tak prostych czynności. Dlaczego?

Ponieważ okazuje się ze nie rozumiemy podstawowych zasad o osobowości człowieka. A taka znajomość wyjaśnia blisko 95% zachowań.

Oczywiście to nie czary ani nie jakaś nieomylna technika, ale poznanie podstaw psychologi człowieka, która jest zrozumiała dla każdego bez kończenia żadnych studiów czy poważnych fakultetów.

Rekrutacja. pracownik szyty na miarę, E-book
cena: 29zł

lub

video szkolenie + E-book

149zł

REKRUTACJA-Pracownik-szyty-na-miare_LOW_300px


Dzięki poradnikowi „Rekrutacja.Pracownik szyty na miarę” poznasz

jakiego pracownika potrzebujesz
narzędzie do rozróżniania osobowości pracowników
zrozumiesz jaką osobowością jesteś ty sam
zrozumiesz dlaczego niektórych nie powinieneś zatrudniać

Najprościej byłoby wymienić pracownika na innego. Ale lepsza okazało się jak zawsze ...profilaktyka.

Nim zatrudnisz pracownika, poznaj czy będzie się nadawał do pracy.

Czy to niemożliwe?

Okazuje się że w dużej mierze jednak… możliwe.

Rekrutacja. pracownik szyty na miarę, E-book
cena: 29zł

lub

video szkolenie + E-book

149zł

REKRUTACJA-Pracownik-szyty-na-miare_LOW_300px


Po zapłaceniu za poradnik otrzymasz na maila (w zależności od wybranej opcji) e-booka lub dostęp do video-szkolenia+ e-book

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI

Jeśli w ciągu 7 dni od daty zakupu uznasz, że uzyskana wiedza Cię nie satysfakcjonuje, skontaktuj się ze mną mailowo, a otrzymasz zwrot zapłaconych pieniędzy!

 

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Relacja – biznes bez ściem

Dostałem pracę po znajomości