Prowadzenie fanpaga na facebooku to nie jest zadanie, które polega tylko na: „wrzucę coś od czasu do czasu i jakoś to będzie”. To komunikacja z potencjalnymi i obecnymi klientami. To budowanie wizerunku w sieci i pokazywanie się w miejscu naturalnego przebywania użytkowników.

Poniższa oferta dotyczy mojego zaangażowania się w prowadzenie fanpaga lub osób z teamu pod moim ścisłym nadzorem.

Nie współpracuję przy wszystkich zaproponowanych projektach, ponieważ w tym wszystkim potrzebuję też „czuć” przekaz i wizję firmy/osoby.

Stąd w 3 dostepnych opcjach oferty,  ta pierwsza jest dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że fanpage jest w dobrych rękach ale nie będę za to płacić milionów monet. Jednak tu wyrażnie zaznaczam, że rolą moją jest dopilnowanie działania ustalonej strategii i funkcjonowania fanpaga niż tworzenia contentu.

Jeśli mam być zaangażowany bardziej w prowadzenie medii, to zaczynamy od opcji drugiej. Zapoznaj się z ofertą i zapraszam do pytań na kontakt (małpa)krzysztofburzynski.pl

Po ofertą szczegółowe wyjasnienie poniższych aspektów.

[su_button url=”https://krzysztofburzynski.pl/kontakt/” target=”blank” background=”#2282f0″ size=”5″ radius=”round” icon_color=”#ffffff”]kontakt@krzysztofburzynski.pl[/su_button]

Stworzenie profesjonalnego fanpaga – to ustalenie strategi działań wizerunkowych. Opierając się na stworzeniu persony, czyli idealnego klienta do którego chcesz dotrzeć.

W wersji medium i maxi dochodzi jeszcze stworzenie archetypu Twojej marki. Oznacza to zrozumienie sposobu komunikacji jaki kierujesz do klienta. To wpływa  na kolorystykę fanpaga oraz sposób przekazu (copyrighting)

Standardowe wpisy –  Wpisy tworzone z materiałów dostarczonych przez klienta (zdjęcia, grafiki, opisy, filmy, linki). Robimy do nich potrzebne opisy (do 300 znaków)

Rozszerzone wpisy  – tworzymy w zależnosci od potrzeb: infografiki, grafiki lub teksty autorskie (500-1000 znaków). Używamy tylko zdjeć z legalnych źródeł. Opcja dostępna w wersji medium i maxi.

Moderacja pon-piatek 10-16 – czas w którym trzymamy rękę na pulsie i monitorujemy co dzieje sie na fanpagu. Dokonujemy niezbędnych zmian, komentarzy czy poprawek. W opcji maxi moderujemy też w soboty.

Standaryzowane odpowiedzi na komentarze – ustalamy wcześniej jakie możliwe komentarze mogą sie pojawiać. Dostajemy od Ciebie wzory odpowiedzi  i używamy ich lub reagujemy  w wyznaczony wcześniej sposób.

Standaryzowane odpowiedzi na messengarze – ustalamy wcześniej jakie możliwe zapytania  mogą sie pojawiać. Dostajemy od Ciebie wzory odpowiedzi  i używamy ich lub reagujemy  w wyznaczony wcześniej sposób.

Raport miesięczny  – Co miesiąc generujemy statystyki z profilu fanapaga i dodajemy do nich własne uwagi/propozycje/komentarze

…zł przeznaczone na pozyskiwanie nowych klientów – kwota, którą używamy do reklamy płatnej na pozyskanie nowych fanów. Opcja dostępna od wersji medium.

dialogi z fanami – to nie tylko standardowe odpowiedzi, to zachęcanie fanów do działań i kulturalne dialogi z nimi zachęcajace do działań na fanpagu i poza nim.

Współpraca

[su_button url=”https://krzysztofburzynski.pl/kontakt/” target=”blank” background=”#2282f0″ size=”5″ radius=”round” icon_color=”#ffffff”]kontakt@krzysztofburzynski.pl[/su_button]

 Poniżej firmy/osoby i instytucje z którymi współpracowalismy. Niektóre fanpage zakładaliśmy i prowadzilismy na poczatku przez określony czas (Zielone ZOO), inne to były nasze własne projekty (Jasna Strona Mocy, StrefaZOO, Kandydaci,), niektóre prowadziliśmy w czasie jednorazowego projektu (PET EXPO, Placówka Motylek) a z niektórymi współpracujemy do dzisiaj (Bałtyk Koszalin – 3 fanpage)