w , ,

Kombajn Getresponse- webinary, ankiety, automatyzm…

Z tym „przyjacielem” znamy się od jakichś 5 lat! Ile razem przeżyliśmy! Fascynację, nerwy, zaangażowanie, deprechy, zdziwienia pozytywne i  negatywne…Kiedy się poznaliśmy nie miał jeszcze wszystkich możliwości jakie ma dzisiaj. Mimo to polubilismy się! Poznajcie to Getresponse.

Wyślesz nim maile, poprowadzisz webinar, zautomatyzujesz procesy, stworzysz landing page, stworzysz ankietę, pobierzesz statystyki w PDF….

Ale poznasz też jego ciemną stronę…

Zaczynamy:

Rejestracja

Przy rejestracji kilka przyjemnych niespodzianek. Od razu zaznacza kolorem które z opcji hasła już wypełniłeś. Czyli można! Można musząc wymyślić hasło „niejakiekolwiek” dostać sensowne podpowiedzi które ułatwiają nam od razu wpisywania

Po wejściu w nowy pulpit. Na video nagrałem jeszcze starą wersję.

Ustawienia

Całe mnóstwo. Też ustawienia różnych emaili które pokażą nam „od kogo” jest e-mail. Ustawimy dostęp dla wspólników/redaktorów

Formularze zapisu

„Zwykłe” formularze zapisu, popupy, landing page, dużo integracji ze znanymi CMS-ami. Spora ilość możliwych formatów. Ogromny minusem to NIERESPONSYWNOSĆ formularzy. Powoduje to że formularz może zasłaniać niektóre elementy strony internetowej :/ Oczywiście zależy w którym miejscu jest umieszczony.


Landing Page

jest. Ma sporo ładnych graficznie projektów. Minusem dla mnie ich sposób edycji (więcej na video poniżej) i bardzo mała możliwość edycji responsywnej wersji

Napisz E-mail

Właściwie wszystko co potrzeba. Włącznie z możliwością wykorzystania zdjęć stockowych, które są w pakiecie. Przy tworzeniu jest tez opcja zapisywania fragmentów, tak by mieć gotowce przy tworzeniu innych podobnych e-mail lub stałych elementów.

Automatyzm

Jest i zrobiony w dobry sposób. Dobrze edytowalny i po prostu warty polecenia.

jedna z opcji, jak można widzieć zapisane maile w kolejce czasowej.
Automatyzm w formie graficznego połączenia

Statystyki

Ich ilość jest całkiem spora. Co ciekawe można je wyrenderować do PDF-ów. Co jest bardzo pomocne. Szczególnie warte zauważenia są tez statystyki ankiet. Samo to że sa ankiety, jest niesamowitą sytuacją. Statystki wyglądają atrakcyjnie wizualnie. Z wykresami i innym bajerami. Dobrze mogą wyglądać jako raport dla naszych czytelników.

Inne

Webinary. To totalna i bardzo zauważalna różnica. Innych polskich autoresponderów z taka opcją nie znam. Oczywiście dla tych którzy używają webinarów. Sam silnik webinarowy możesz znać z clicmeeting. W końcu to ta sam firma 🙂 Jednak jest to wersja nieco uprosczona. Chodzi przede wszystkim o formularz zapisu. Ale nie sądzę by to miało większy wpływ na działania.

Ankiety – wraz ze swoimi statystykami. Super sprawa, warta używania.

Podsumowanie

Jednym słowem – wypróbuj!

A gdybyś chciał obejrzeć już dokładniej. To poniżej znajdzie ponad 30 minutowe video gdzie wyjaśniam wiele aspektów , które powyżej tylko  sygnalizowałem

[su_button size=”5″]Przemyślał, opisał i właśnie znowu coś tworzy – Krzysztof Burzyński[/su_button]

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wysyłaj masowo maile – FreshMail, recenzja

Podsumowanie transformersów, eee… znaczy autoresponderów